Data wydarzenia: 27-04-18

W związku ze zwołaniem na 27 kwietnia 2018 r. przez Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, prof. M. Gersdorf posiedzenia plenarnego Krajowej Rady Sądownictwa w nowo wybranym składzie, o godzinie 9.45 w siedzibie Rady, przy ul. Rakowieckiej 30, II piętro, odbędzie się briefing prasowy.


Po zakończeniu posiedzenia plenarnego Rady został zaplanowany drugi briefing prasowy. Jego godzinę podamy mailem w piątek, 27 kwietnia 2018 r.
Uprzejmie informujemy, że dziennikarze nie będą mogli przebywać w budynku przy ul. Rakowieckiej 30 po zakończeniu briefingu o godzinie 9.45.
W związku z dużym zainteresowaniem mediów informujemy, że każdej redakcji przysługuje możliwość akredytacji 1 dziennikarza wraz z operatorem.

Wstęp tylko po akredytacji. Warunkiem otrzymania akredytacji dziennikarskiej jest wysłanienie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26 kwietnia 2018 roku, do g.15.00 zgłoszenia akredytacyjnego zawierającego:
Nazwę redakcji…….
Imię i Nazwisko……
Funkcję/Stanowisko (Dziennikarz, fotoreporter)…..
Telefon…….
E-mail……..
Nr rejestr. wozu transmisyjnego……

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

Zespół ds. Medialnych i Wydawniczych
Krajowej Rady SądownictwaUwaga: wejście dla mediów tylko od strony parkingu przy Al. Niepodległości, między wiatami przystanku „Metro Pole Mokotowskie”.